تهران

مسئول برقراری اولین ارتباط کشور با شبکه اینترنت در مرکز فیزیک نظری و ریاضیات در سال ۱۳۷۱، موسس، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ندارایانه اولین ارائه کننده اینترنت در ایران از ۱۳۷۲ تاکنون. شریک، موسس و مدیرعامل سایت تجارت الکترونیک چاره از ۱۳۷۸ تاکنون. شریک، موسس، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت Space Cyber در امارات متحده عربی از 1997 تاکنون. عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی جلیس ۱۳۹۰ تاکنون. نماینده صنعت جهت طراحی و نهایی شدن پروانه های حوزه خدمات اینترنت در کشور سال ۱۳۹۲. رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ۱۳۹۳- رئیس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ۱۳۹۳. انتخاب به عنوان ریاست نظام صنفی رایانه ای کشورت وسط شورای مرکزی و انتصاب به این سمت با حکم رئیس جمهور ۱۳۹۴. تدوین و ارائه سند موانع کسب و کارهای رایانه ای به مجلس و نهادهای حاکمیتی


حوزه های تخصصی

مدیریت و استراتژی کسب و کار


استارتاپ ها و کسب و کارهای راهنمایی شده

کافه بازار، دیوار، شیپور، تخفیفان، چارق، بلیط بین، جیبیمو، و ده ها کسب و کار استارتاپی، کوچک و بزرگ


راه‌های ارتباط


میانگین امتیازات ناصرعلی سعادت

5 / 4.8 از 4 نفر

در دسترس بودن منتور/مربی

عالی

توجه و گوش دادن فعالانه

عالی

تخصص و تجربه در حوزه مورد نظر

عالی

کیفیت راهنمایی‌ها و مشاوره‌ها

عالی

حمایت ذهنی و انگیزشی

عالی
شما از ناصرعلی سعادت مشاوره و همفکری گرفته اید؟

نظرتان را درباره ایشان با دیگران به اشتراک بگذارید

امتیازدهی و نوشتن نظر

نظرات و امتیازات درباره ناصرعلی سعادت
  • محمد شکرچیان
  • در تاریخ 1399/10/12

  ناصرعلی سعادت، به حق زیبنده ی نام و جایگاه معتبرترین منتور در کسب و کارهای اینترنتی است. افتخار یادگیری از ایشان را در مراحل مختلفی از مسیر کاری ام داشته ام و همیشه و هنوز، مشتاق تکرار این فرصت هستم.

  • هادي آرياشكوه
  • در تاریخ 1399/10/11

  جناب مهندس سعادت از مديران با تدبير و بدون حاشيه و شاخص در حوزه فناوري اطلاعات هستند . براي ايشان آرزوي توفيق روز افزون دارم.

  • نادیا
  • در تاریخ 1399/10/8

  ایشان از بهترین ها در مشاوره ، همفکری و‌ اجرای کسب و‌کارها می باشند و بنده بسیار خوشحالم‌ ازینکه تونستم از دانش، تجربیات و حمایت هیا ارزنده ایشان استفاده کنم .

  • سهیل عباسی
  • در تاریخ 1399/10/6

  داشتن فرصت استفاده از همفکری ها و راهنمایی های آقای مهندس سعادت جزو یکی از افتخارات و ارزشمندترین زمان های زندگی حرفه ای من بوده و همواره قدردان زحمات و دلسوزی های ایشان هستم. به واقع می توان تعریف کلمه منتور را به معنای مرشد، راهبر و هدایتگر نه فقط در کسب و کار بلکه در جنبه های مهمی از زندگی برای ایشان به کار برد.

نظر شما درباره ناصرعلی سعادت چیست؟
>

ثبت نظر به معنی موافقت شما با قوانین این سایت می باشد.